Apraxintm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Benden Bu Kadar Ben Yuvama Geri Dönüyorum

2 posters

Benden Bu Kadar Ben Yuvama Geri Dönüyorum Empty Benden Bu Kadar Ben Yuvama Geri Dönüyorum

Mesaj  fatih1707 Cuma Haz. 11, 2010 9:08 am

Beyler Ben Tr de 74 Level Charımı Botlar Ve Hileciler Yüzünden Bırakıp Gelmiştim Demiştimki Pvp Oynyk Hile yok Bot Yok M Çekim Siteleri Yok Oh Dedi Hakkıyla Ve Zevkli Bir Oyun Oynayacağık Dedik Güvenip Buraya Geldik Burdada Lagıydı Buguydu Gidiyok Yine Trde Bot Var Bug Felan Girince Çarlara Geri Girememe Gibi BirŞey Söz Konusu Değil Bir Süre Sonra Tekrar Giriyon Burda Öyle Değil Buga Girdinmi Yarrağa Yedin Demektir Uzun Lafın Kısası Ben Yuvama Geri Dönüyorum İsterse Bu Server Açılsın İsterse Açılmasın Daha Oynama Ben Bunu Hadi Herkese İyi Oyunlar

fatih1707

Benden Bu Kadar Ben Yuvama Geri Dönüyorum Empty Geri: Benden Bu Kadar Ben Yuvama Geri Dönüyorum

Mesaj  XXCIHATXX Cuma Haz. 11, 2010 9:32 am

sikerim böle oyunu bnde kapanırsa kapansın bune 4 günden beri hayatım zehir oldu girdimi giricekmi a. qqq böle oyunun Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

XXCIHATXX

- Similar topics