Apraxintm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Benden Bu Kadar Kendinize İyi bakın....

Benden Bu Kadar Kendinize İyi bakın.... Empty Benden Bu Kadar Kendinize İyi bakın....

Mesaj  recoq Cuma Haz. 25, 2010 11:42 am

sLm arkadaslar....

Bildiğiniz gibi konular actım bilgiler verdim ama TL casper bunu hak etmedi bunu sizde biliyorsunuz 3 haftadır bekliyoruz yeni apraxıntmın acılmasını dün aksam TL Casper acıktı sordum nie acılmadı cevap yok....

Yani bu kadarına da pes diyorum arkadaslar 3 haftadır bari bi duyuru yapın ama artık ağzımı bozcam yani yeter...

Neyse ben sadede geliyim arkadaslar ben artık bıktım bu oyunun cilesinden bırakıyorum....

Kenidinize İyi bakın Hakkınızı Helal Edin Bende helal olsun diorum

By Hardy...

recoq

Benden Bu Kadar Kendinize İyi bakın.... Empty Geri: Benden Bu Kadar Kendinize İyi bakın....

Mesaj  recoq Cuma Haz. 25, 2010 11:48 am

arkadaslar yeni pvp buldum gercekten süper alın bunu oynayın gercekten süper bi pvp p npc si gelicek hergün event var : azrail-metin-ejderha-kaplumbağa-maviazrail wws wsw s wswsw gmler her aksam qiriolar sabaha karsı oynayın ejderha event yapıolar...

Neyse ben çenemi kapıyım verim siteyi : www.tiryakimt2.pvpserverler.com/index.html

iste bu qardaslar benden bu qadar mavi bayrak olun oyundaki adımı verim : ORION

HE ARKADASLAR SON BİSE SOYLEYİM 1 LV DEN BASLİOSUNUZ SORA Bİ TANE KÖPEK KESİN OYUNDAN ATAR VE BAKMIŞSINIZ 80 LV OLMUŞSUNUZ HADE BYS beqliorm yardım edebiliirim ORION a pm atın 7/24 acıgım saygilarmla..

recoq

- Similar topics