Apraxintm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SweatDream Kafani Çalışdır 1 Kiş iİçin 1000 Kişi Şehremi Gelcek BuServerde Herkezin Bayrakları Ayni DeiL HAtirlatiyim...!

4 posters

SweatDream Kafani Çalışdır 1 Kiş iİçin 1000 Kişi Şehremi Gelcek BuServerde Herkezin Bayrakları Ayni DeiL HAtirlatiyim...! Empty SweatDream Kafani Çalışdır 1 Kiş iİçin 1000 Kişi Şehremi Gelcek BuServerde Herkezin Bayrakları Ayni DeiL HAtirlatiyim...!

Mesaj  MrKreoPsss C.tesi Haz. 19, 2010 12:12 pm

Dediğim gibi kişi bugdaysa o Çara Gircen Kendi Çarınla Çekcen Yada Frklı Yöntemler War GM Ol anLaRsın....!
MrKreoPsss
MrKreoPsss

SweatDream Kafani Çalışdır 1 Kiş iİçin 1000 Kişi Şehremi Gelcek BuServerde Herkezin Bayrakları Ayni DeiL HAtirlatiyim...! Empty Geri: SweatDream Kafani Çalışdır 1 Kiş iİçin 1000 Kişi Şehremi Gelcek BuServerde Herkezin Bayrakları Ayni DeiL HAtirlatiyim...!

Mesaj  SwéétDream- C.tesi Haz. 19, 2010 12:30 pm

arkadasım zaten bole bseye qerek kalmadı yeni sw acılıo..

ayrıca düsüncem bütün bayrakları bi yerde toplamak deil aksine sıra sıra yapmaktı zaten cok oyuncudan bug oldu hepsini bi yere toplarsak hic kmse qiremez dimi..
önce konuyu tam oku düzqün oku bu konuyu ac benim kafam qayet ii calısıo mrk etme..
SwéétDream-
SwéétDream-

SweatDream Kafani Çalışdır 1 Kiş iİçin 1000 Kişi Şehremi Gelcek BuServerde Herkezin Bayrakları Ayni DeiL HAtirlatiyim...! Empty Geri: SweatDream Kafani Çalışdır 1 Kiş iİçin 1000 Kişi Şehremi Gelcek BuServerde Herkezin Bayrakları Ayni DeiL HAtirlatiyim...!

Mesaj  SwéétDream- C.tesi Haz. 19, 2010 12:32 pm

MrKreoPsss demiş ki:Dediğim gibi kişi bugdaysa o Çara Gircen Kendi Çarınla Çekcen Yada Frklı Yöntemler War GM Ol anLaRsın....!
ayrıca dediklerin olcak is deil zaten charlara qirmezken nasıl qirip cekelm ?
SwéétDream-
SwéétDream-

SweatDream Kafani Çalışdır 1 Kiş iİçin 1000 Kişi Şehremi Gelcek BuServerde Herkezin Bayrakları Ayni DeiL HAtirlatiyim...! Empty :@@@@@

Mesaj  byeragon6060 C.tesi Haz. 19, 2010 8:38 pm

ya bu sweet de kendını sıtenın sahıbı sanıor bişi olsa yırtık dondna ckar gibi cıkıor sanne aq server senınmı celemesını sen cekıon foruam gırdım gırelı heryerde bu kzı var la ne mallar var ya :@

byeragon6060

Mesaj  SwéétDream- C.tesi Haz. 19, 2010 8:48 pm

byeragon6060 demiş ki:ya bu sweet de kendını sıtenın sahıbı sanıor bişi olsa yırtık dondna ckar gibi cıkıor sanne aq server senınmı celemesını sen cekıon foruam gırdım gırelı heryerde bu kzı var la ne mallar var ya :@

ben kendimi bisey sanmıyorum size biraz yararım olsun die cabalıyodum ama senin qbi iyilikten anlamayan weletler olunca insan haliyle üzülüo..

server benim deil evet sitede benim deil ama bi kac qüne kendi serverimi acınca ki apraxinden dha farklı seyler olcak bnm serverimde snin qbi weletleri qörmek istemiorum burdanda yazıym..

ayrıca kız deilim erkeqim we sana ne battı anlamadım ..?

dipnot: hayatında hic kız qörmedin heraLde sürekli kızlara saldırıp duruosn benide kız sandın bole konustun snrm..
SwéétDream-
SwéétDream-

Mesaj  ToMY C.tesi Haz. 19, 2010 10:36 pm

SwéétDream- demiş ki:
ayrıca kız deilim erkeqim we sana ne battı anlamadım ..?

dipnot: hayatında hic kız qörmedin heraLde sürekli kızlara saldırıp duruosn benide kız sandın bole konustun snrm..

aBazaLık tavaN yapmış Very Happy Very Happy
ToMY
ToMY

- Similar topics