Apraxintm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arkadaşlar BendeN Bu Kadar Başka Yerde Görüşmek Dileğiyle

3 posters

Arkadaşlar BendeN Bu Kadar Başka Yerde Görüşmek Dileğiyle Empty Arkadaşlar BendeN Bu Kadar Başka Yerde Görüşmek Dileğiyle

Mesaj  MyLove Cuma Haz. 11, 2010 10:39 pm

MyLove-LordOfRain-KizzMyLove-DontForGetme-4 Carım da bug ta xD TL casper la bir konusmamız oldu. Ve de MyLove yani gerçek carım Tamamen Bug ta kalmıs kimsenin cikaramayacagı sekilde gece 4.30 da bile cikmiyor..LordOfRain Adlı Suram O da Orman Da Kaldı. Ve de Sonsuz Bug 'a girmiş oda...KizzMyLove de aynı Ormanda SONSUZ BUG ta Ve DontForGetme Kurtulabilecek tek char ama Oynamadıgım tek char yane artıq uzatmayayım Oyunu Bırakıyorum Bug ve Lag Duzelmıyor Oyunda Ztn Kapalı Suan...Duzelirse Bna ulasın Haber atın Hade herkez sağlıcakla Kalsın

[TL]Casper =Saol Kardeşim Coq Saol...
[Mod.]Olgun Kardeşim Snde Coq saol Snde Kötü Gunümde Yanımda Oldun.İyiki Mod. OLman icin oy vermişim, verdirtmisim...
Ve geri kalan Tüm oyundaki arkadaslarım Sizler Unutulmaz Dostlarsınız SanaL alem De olsa iNsan az da olsa dusunuyor ??? Biz Bir aile miyiz???
Ben bu soruyu Evet Cevaplı Dusunuyorum hep..Elveda Dostlarım.....2 GÜN DAHA FORUMDAYIM SONRA BEN ARTIq Olmayacagım... Crying or Very sad

MyLove

Arkadaşlar BendeN Bu Kadar Başka Yerde Görüşmek Dileğiyle Empty Geri: Arkadaşlar BendeN Bu Kadar Başka Yerde Görüşmek Dileğiyle

Mesaj  saldazar Cuma Haz. 11, 2010 10:42 pm

oH NE QÜZEL SİKTİR GİT SADEN OYUNU OYNICAK KALMAMIŞTIR ::S
saldazar
saldazar

Arkadaşlar BendeN Bu Kadar Başka Yerde Görüşmek Dileğiyle Empty Geri: Arkadaşlar BendeN Bu Kadar Başka Yerde Görüşmek Dileğiyle

Mesaj  40kral40 Cuma Haz. 11, 2010 10:59 pm

kardeş açılırsa oynarım hem kendi pwpmi hemde bunu kendi pwpmden sıkıldım tekim ve tüm bossları çağırıp kestim gmlik sıktı acayip şekilde en iyisi gm olmamak

40kral40

Mesaj  MyLove Cuma Haz. 11, 2010 11:32 pm

Gitmeden Önce Agzımı Bozmuyacagım Sni Forum Mod. a Birakıyorum İnş. Gorur Cezanı alırsın yoqsa sni ne yapcagımı bilirdim artist saldazar adammisin sn gerçek hayatta gel...

MyLove

- Similar topics