Apraxintm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OLGUN abi GİR içeri FORUM aDMİNİ GİR İÇERİ!!!!

5 posters

OLGUN abi GİR içeri FORUM aDMİNİ GİR İÇERİ!!!! Empty OLGUN abi GİR içeri FORUM aDMİNİ GİR İÇERİ!!!!

Mesaj  35482charli Cuma Haz. 11, 2010 10:56 am

olgun abi çarım bugda kaldı olay yardımcısının orda adı zZzxD lütfen kurtar!!!!!

35482charli

OLGUN abi GİR içeri FORUM aDMİNİ GİR İÇERİ!!!! Empty Geri: OLGUN abi GİR içeri FORUM aDMİNİ GİR İÇERİ!!!!

Mesaj  SwéétDream- Cuma Haz. 11, 2010 11:15 am

olgun kurtaramaz seni TL de kurtaramaz arkadasım ben sana sölym oyuna qirebilmen icin etrafda az kisi olması lazım bu 1.. we karakter sunucusunda enter dediqin anda oyuna qirerken h ye bas sürekli yardım penceresini tuttur 1 kerede olmaz bunu sölym sürekli dene tuttursn oyundasın buda 2.. ama 1. maddeyi unutma etrafda az kisi olması lazm..
SwéétDream-
SwéétDream-

OLGUN abi GİR içeri FORUM aDMİNİ GİR İÇERİ!!!! Empty Geri: OLGUN abi GİR içeri FORUM aDMİNİ GİR İÇERİ!!!!

Mesaj  fatih1707 Cuma Haz. 11, 2010 11:17 am

olm ben hep yrdım penceresini tutturuyom bi türlü olmuyor Very Happy

fatih1707

Mesaj  SwéétDream- Cuma Haz. 11, 2010 11:17 am

fatih1707 demiş ki:olm ben hep yrdım penceresini tutturuyom bi türlü olmuyor Very Happy

ewet ama etrafda az kisi olduquna eminmisin ??
SwéétDream-
SwéétDream-

OLGUN abi GİR içeri FORUM aDMİNİ GİR İÇERİ!!!! Empty !!!

Mesaj  ToMY Cuma Haz. 11, 2010 11:21 am

35482charli demiş ki:olgun abi çarım bugda kaldı olay yardımcısının orda adı zZzxD lütfen kurtar!!!!!

oLgun abin, GM deiL GA deiL TL hiç deiL SadeCe ForumLa ilgiLenen bir yarDımcı

Bu yüzden oLgun abin Seni kurTaramas ama SweetDream 'ın söyLedikLErini uyGuLarsan

kurtuLabilirsin.. TecRübeLEri insanLarın DedikLeri oLuyor.. Wink

.
ToMY
ToMY

Mesaj  XxOLGuN1xX C.tesi Haz. 12, 2010 1:26 am

illagal suana kadar 15 bugu kurtardim hemde köyde benim çarim kurtulmuyor çünkü benim haritam olay yardimcisi saticiyi biraz zirh saticisini aliyor ondan girmez calima vede swetdream hiç birşey bilmiyor ben 25 kere tutturdum yardim yerini olmuyor hemde 3 kişi var bulunduğum yerde
XxOLGuN1xX
XxOLGuN1xX
Moderatör
Moderatör

Mesaj  SwéétDream- C.tesi Haz. 12, 2010 1:30 am

o yüzdenmi ben ole kurtarıyorum charlarımı ayrıca 1 kerede olcak die bisey yok sürekli deniceksin sen cok mu biliosun ?
SwéétDream-
SwéétDream-

- Similar topics