Apraxintm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SU ANDA SERVER ACIK CH KAPALI GÖZÜKÜYOR BİR BAKIN

5 posters

SU ANDA SERVER ACIK CH KAPALI GÖZÜKÜYOR BİR BAKIN Empty SU ANDA SERVER ACIK CH KAPALI GÖZÜKÜYOR BİR BAKIN

Mesaj  CeLik Perş. Haz. 10, 2010 7:20 pm

Su anda Ch Kapalı Gözüküyor ve Girince Id ve şifreyi direk kapanıyor oyun sizdede öyLemi ?
CeLik
CeLik

SU ANDA SERVER ACIK CH KAPALI GÖZÜKÜYOR BİR BAKIN Empty Geri: SU ANDA SERVER ACIK CH KAPALI GÖZÜKÜYOR BİR BAKIN

Mesaj  doruk06 Perş. Haz. 10, 2010 7:22 pm

evet öyle hemen kapanıor bu ne biçim iş ya ne biçim oyun sıfırlayın şu charları da yeniden baslasın lag sız bugsuz olarak oyun

doruk06

SU ANDA SERVER ACIK CH KAPALI GÖZÜKÜYOR BİR BAKIN Empty Geri: SU ANDA SERVER ACIK CH KAPALI GÖZÜKÜYOR BİR BAKIN

Mesaj  ßurasıTexas Perş. Haz. 10, 2010 7:29 pm

HAYIR SİLİNMESİN!!!

En son ßurasıTexas tarafından Perş. Haz. 10, 2010 7:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ßurasıTexas
ßurasıTexas

Mesaj  ßurasıTexas Perş. Haz. 10, 2010 7:31 pm

doruk06 demiş ki:evet öyle hemen kapanıor bu ne biçim iş ya ne biçim oyun sıfırlayın şu charları da yeniden baslasın lag sız bugsuz olarak oyun

Kardeş iyi diyorsunda okadar emek verdik okadar item dizdik onların emekleri boşamı gidecek ben 5 tane 90 lw char yaptım onlara item dizdim boşamı gidcek hepsi bnce karakterler sifirlanmasın ama buq da lagda cozulsun hem nerden bıleceğiz karakterlerin silindiğinden sonraa bu sorunların biteceğini garanti bişey demiyor TL bu gibi sorunlar la karşılaşabiliriz diyeceğim karakterler silinmeden çozüm bulunsun !!!!!!
ßurasıTexas
ßurasıTexas

SU ANDA SERVER ACIK CH KAPALI GÖZÜKÜYOR BİR BAKIN Empty Arkadasım Bug'Lı bir oyun senin icin daha iyi sanıRım

Mesaj  CeLik Perş. Haz. 10, 2010 7:36 pm

Ya Bug ve Lag oLmayacak reset atıLırsa Editli oyuncuda oLmayacak , Yani Tüm oyuncular eşit oLucak . Ve Level Her zaman kasıLır . Benım Zırhım 30 k takıLarım 25 k Hpli Kalkandada 20 K hp var. . Bunlar Gitsin Bosver , İtemleri Daha güzel yaparsın Böylece ve Level kasmak Daha rahat oLur. Ve carının bug'da kalma derdide artık nadiren 100 ' 1 gibi en fazla 5 gibi bisi oLur . Bence Bu oyuna reset qeRekLi SayqıLar .
CeLik
CeLik
CeLik

Mesaj  sabri61 Perş. Haz. 10, 2010 7:38 pm

evet ağa katılıyorum reset atılmalı
sabri61
sabri61

Mesaj  doruk06 Perş. Haz. 10, 2010 7:39 pm

Evet arkadaslar emeklere yazık tabiiki ama böyle bugda kalınca hiç oynayamıyoruz o zaman ne işe yarıyor ki verilen emekler onuda düşünün haklısınız ama bunlarda var bnde yaptım o kadar char dizdim ama iste lwl her zaman item her zaman dizlir bu sorunlar olunca hiç bi faydası olmuyor levelinde iteminde...

doruk06

Mesaj  ßurasıTexas Perş. Haz. 10, 2010 7:40 pm

ELİMİZDE KESİN BİLGİ YOK OLSADA İLLLAKİ Bİ SORUN CIKAR ONUMUZE HANGİ PWP DE SRUN YOKKİ SORUYORUM ????HADİ İTEMLERİ LWL LERİ GECTİM YİNE BUQ LAG OLURSA NE OLCAK YENİDEN TEKRAR OLUCAK NE ANLARSUN BU İŞTEN BEN KOMPLE BIRAKIRIM OYUNU!!!

En son ßurasıTexas tarafından Perş. Haz. 10, 2010 7:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ßurasıTexas
ßurasıTexas

SU ANDA SERVER ACIK CH KAPALI GÖZÜKÜYOR BİR BAKIN Empty Bug'Lı Bir oyunda oynamak daha mı iyi

Mesaj  CeLik Perş. Haz. 10, 2010 7:41 pm

Bug'Lı bir oyunda oynamak yerine bütün itemlerimin gitmesini ve oyuNa reseT atıLmasını Tercih edéRim Sahsen .
CeLik
CeLik

Mesaj  ßurasıTexas Perş. Haz. 10, 2010 7:43 pm

BEN İTEMLERİNDE DEĞİLİM YİNE BUQ OLURSA NE OLUCAK KESİN GARANTİ BİŞEY YOK BUNALRIDA DÜŞÜNÜN
ßurasıTexas
ßurasıTexas

SU ANDA SERVER ACIK CH KAPALI GÖZÜKÜYOR BİR BAKIN Empty Riske Giricez.

Mesaj  CeLik Perş. Haz. 10, 2010 7:45 pm

Bu Riske Girmemiz Lazım Bence .
CeLik
CeLik

Mesaj  doruk06 Perş. Haz. 10, 2010 8:04 pm

evet bu risk alınmazsa hic oynayamıycaz en azından denemek lazım sanki öyle olsa da böylede oynayamıyoruz ki itemlerin ne yararı var su an risk göze alınmalı

doruk06

Mesaj  starlord Perş. Haz. 10, 2010 8:07 pm

Oyuna reset atılmasın o kadar meq gitmesin emege saygı lütfen item dizdim çok zor oldu lütfen silmeyin en iyi yol 1. köyün veya 2. köyün expleri yükselsin herkez lvl alabilsin laga çözüm bulun ama karakterler silinmesin bide perfect npcsi gelsin

starlord

Mesaj  ßurasıTexas Perş. Haz. 10, 2010 8:18 pm

OYUN KAPANDI BEYLER SİTE HACKLANMIŞ SadSadSad SİZ EN İYİSİ BİDAHA ACILANA KADAR BAŞKA PWP SERVER OYNAYIN SadSadSad
ßurasıTexas
ßurasıTexas

- Similar topics