Apraxintm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

arkardaslar dun gece saat 12 gibi oyuna girdim

2 posters

arkardaslar dun gece saat 12 gibi oyuna girdim Empty arkardaslar dun gece saat 12 gibi oyuna girdim

Mesaj  xüyex Perş. Haz. 10, 2010 1:01 pm

arkardaslar dun gece saat 12 gibi oyuna girdim
tmm gusel hiç bişi yok durduk yere oyundan atıyo anlamadım gitti
kasdımda 80 idim 87 oldum kolay kasıldı ama oyundan attyı girmiyo bug da kalldı su gmler oyunu düzelt se keske bi de okadar kastıgımız bosa gitmese bari oyuna gire bilenler varsa msj atsınlar yeter
xüyex
xüyex

arkardaslar dun gece saat 12 gibi oyuna girdim Empty Geri: arkardaslar dun gece saat 12 gibi oyuna girdim

Mesaj  XxOLGuN1xX Perş. Haz. 10, 2010 1:07 pm

merak etmeyin elinden geldiği kadar çabuk yapmaya çalışıyorlar
XxOLGuN1xX
XxOLGuN1xX
Moderatör
Moderatör

arkardaslar dun gece saat 12 gibi oyuna girdim Empty Geri: arkardaslar dun gece saat 12 gibi oyuna girdim

Mesaj  xüyex Perş. Haz. 10, 2010 1:56 pm

XxOLGuN1xX demiş ki:merak etmeyin elinden geldiği kadar çabuk yapmaya çalışıyorlar

Kardesim tmm haklısın ama oyunu oynuyoz tam level atlıcaz oyundan atıyor bide ben ninjayım seri vurunca oyundan atıyo hata verdi tekrar dene diyo Sen oyuna gire biliyorsan beni bi ekle MSN: SAFEBETLİ_RAMİZ@hotmail.com

SAygılarımla
xüyex
xüyex

- Similar topics
» LAN TLAPRAXİN ADAM GİBİ SÖYLÜORM ŞU PCNE KASCAK ŞEYLER YÜKLEME VE ŞU OYUNUN SKİLLERİ FALAN VARYA ONLARIN NE GEREĞİ VARKİ ONLAR KASIO PC Yİ İŞTE ADAM GİBİ YARIM SAAT GİR OYUNA DÜZELT HEPSİNİ HADEE
» dün gece ve bu akşamdan beri oyuna giremiyorum
» S.a öncelikle girdim oyuna buz zindanında kasıyordum birden lag oldu bidaha giremez oldum...
» lan amq tl sana 0 lag yap demioz ama 100000 laglı oynamakda istemioz lan 2 dk oyuna giriom ondan sonra 1 saat oyuna girmio lan ağzınıza boşaldığım töneticiler ebenzin deil sizin agzınıza boşalam lan amqlar
» lan amq tl sana 0 lag yap demioz ama 100000 laglı oynamakda istemioz lan 2 dk oyuna giriom ondan sonra 1 saat oyuna girmio lan ağzınıza boşaldığım töneticiler ebenzin deil sizin agzınıza boşalam lan amqlar