Apraxintm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yha charıma giriyorum karakter açılıyo entr basıyorum açılıy bi zaman sonra oyuna girdiğinde adam gözükmüyo nolcak yha .s

yha charıma giriyorum karakter açılıyo entr basıyorum açılıy bi zaman sonra oyuna girdiğinde  adam gözükmüyo nolcak yha .s Empty yha charıma giriyorum karakter açılıyo entr basıyorum açılıy bi zaman sonra oyuna girdiğinde adam gözükmüyo nolcak yha .s

Mesaj  yunus1501 Çarş. Haz. 02, 2010 8:51 pm

OFF YHA ÇILDIRICAM AMA OFFF Razz Very Happy Shocked Embarassed Rolling Eyes Sad Mad

yunus1501

yha charıma giriyorum karakter açılıyo entr basıyorum açılıy bi zaman sonra oyuna girdiğinde  adam gözükmüyo nolcak yha .s Empty Geri: yha charıma giriyorum karakter açılıyo entr basıyorum açılıy bi zaman sonra oyuna girdiğinde adam gözükmüyo nolcak yha .s

Mesaj  yunus1501 Çarş. Haz. 02, 2010 8:53 pm

LÜTFEN SÖLEYİN YHA .S

yunus1501

- Similar topics
» LAN TLAPRAXİN ADAM GİBİ SÖYLÜORM ŞU PCNE KASCAK ŞEYLER YÜKLEME VE ŞU OYUNUN SKİLLERİ FALAN VARYA ONLARIN NE GEREĞİ VARKİ ONLAR KASIO PC Yİ İŞTE ADAM GİBİ YARIM SAAT GİR OYUNA DÜZELT HEPSİNİ HADEE
» lan amq tl sana 0 lag yap demioz ama 100000 laglı oynamakda istemioz lan 2 dk oyuna giriom ondan sonra 1 saat oyuna girmio lan ağzınıza boşaldığım töneticiler ebenzin deil sizin agzınıza boşalam lan amqlar
» lan amq tl sana 0 lag yap demioz ama 100000 laglı oynamakda istemioz lan 2 dk oyuna giriom ondan sonra 1 saat oyuna girmio lan ağzınıza boşaldığım töneticiler ebenzin deil sizin agzınıza boşalam lan amqlar
» yaw ne kadar bug war oyuna bile giremiom karakter ole elini kaldırı 30 saat beklio gm buraya bak
» GM OYUNA GİRİYORUZ DONUYOR SONRA ATIYOR BU NE YAV !!