Apraxintm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arkadaslar Sinir Hastası olucamm...

4 posters

Arkadaslar Sinir Hastası olucamm... Empty Arkadaslar Sinir Hastası olucamm...

Mesaj  mavera123 Çarş. Haz. 02, 2010 4:06 pm

arkadaslar 14 yasındaym ve oyunda lag oldugu ıcın daha dun sınırlendım annem tansıyon aletını getırdı tansıyonum 140 a çıkmış Lutfen gm veya moderator neysenn... su oyunu halediceksen hallet yoksa öbürkü dünyada sana sorucak cok fazla kişi oLuR...!!!!!! Exclamation Exclamation

mavera123

Arkadaslar Sinir Hastası olucamm... Empty Geri: Arkadaslar Sinir Hastası olucamm...

Mesaj  Exqr Çarş. Haz. 02, 2010 4:07 pm

Arkadasım sen sorunlumusun ya 1 oyuna baqımlı yasion Uyustrcu qby ya lol!
Exqr
Exqr

Arkadaslar Sinir Hastası olucamm... Empty Geri: Arkadaslar Sinir Hastası olucamm...

Mesaj  mavera123 Çarş. Haz. 02, 2010 4:10 pm

=) sen daha oyun dunyasını bilmiorsun benim abim knight online oynuyordu bi internete gitti cıkısta bıcaklandı bu oyun yuzunden.. Ben sadece su gm veya tl lerin aptallıgını soluorum..

mavera123

Mesaj  xüyex Çarş. Haz. 02, 2010 4:11 pm

kardesim sinirlen me Very Happy oyuna bagımlı olursan kurtulamassın Very Happy bi aralar bende bagımlıydım artık degilim merak etme Very Happy oyuna gecelri gir bende 14 yasındayım oyuna 8 9 gibi gir tavsiye ozaman kesin girer oyuncular cıkıyo çünkü Smile
xüyex
xüyex

Mesaj  mavera123 Çarş. Haz. 02, 2010 4:13 pm

ok.. Doğru diyorsun kardeşimm bir oyun için bağımlı olmaya gerek yokk Sad sadece sorun su aptal TL VE GM lerde SadSad

mavera123

Mesaj  TuranisT Çarş. Haz. 02, 2010 4:18 pm

Ya biLader oyuNa girse lag ada razıyım yaaa bırak lagı oyuna Girmiyor yaa bak sana yemin ediyorumki 5 dk oyunda duruyorum 1 saat giremioyoruM böyLe bişey oLamaz Yaa..!!

Madem bi oyun yaptınıZ doğRu düzgüN yapın ne diYe miLLeti sinirLendiriyonuzzz ..! :S Evil or Very Mad Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

YetkiLiler göreVinizi yapın..!!!! Yeter artıK

TuranisT

Mesaj  mavera123 Çarş. Haz. 02, 2010 4:21 pm

HACI ALLAHINA BAK SU YETKILI LAFINI BIRAKK LTFEN BUNLAR BİZLEN DALGA GECİORRR BEN BOLE ADAMLARIN ERKEKLIKLERINE INSANLIKLARINA TUKUREYİMMM BUNLARR GERİ ZEKALIDAN BASKA BİR SEY DEGİLLER

mavera123

- Similar topics