Apraxintm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yha bu Zamana Kdr Tuttum Kendimi Ama Buraya Kdr Gir İceri İceri Serefsiz Yöneticilerr

Yha bu Zamana Kdr Tuttum Kendimi Ama Buraya Kdr Gir İceri İceri Serefsiz Yöneticilerr Empty Yha bu Zamana Kdr Tuttum Kendimi Ama Buraya Kdr Gir İceri İceri Serefsiz Yöneticilerr

Mesaj  buriko0011 Cuma Haz. 04, 2010 4:13 pm

Lan sizin ananızın amcıqına koyim.. Ananızın amından otoban qececek 1 kisi daha sikse soktura soktura kocaman ettirdiniz.. Picin oquLLarı su sw nin haLine bakın La bi orospu cocukLarı.. senin ananı bacını sülaleni gelmisini gecmisini gelecegini gelmemisliqini sikim.. Orospu cocuqu.. Senin ananı öyLe bir sikerim ki baban ayakta aLkısLar orospu cocuqu .. Soyunu sopunu siktiqimin oquLLarın .. Yarraqımın Deep Freze i .. amına koduqumun döLü !! daa ne diyim ki size ben dicek Laf bırakmadınız orospu cocukLarı yarraqımın kafası picin ewLatLarı su qüzeLim sw nin haLine bakın Lan biraz picLer madem yapıonuz nie bakmıonuz ?? ananız amına 24 saat bakım uyguluyo siz bi sw ye 1 dk bakmıonuz picin oquLLarı.. Yeter sikcem deLLendirdiniz yha su sw ye yha bakın adam qibi sw oLsun yhada bakmayım ananızın amına sokun.. Bizde baska sw buLak orospu cocukları... bi cwp yazında biLqiLenek ... OROSPU COCUKLARI !!! lol! lol! lol! ohh bea rahatLadım adam oLun su sw yi düzeLtinn !! Arrow SU SW YE YA BAKIN ADAM GİBİ SW OLSUN YADA ANANIZIN AMINA SOKUNN !! cheers

buriko0011

- Similar topics