Apraxintm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NinjaX(NİNJA KLAVUZU)

2 posters

NinjaX(NİNJA KLAVUZU) Empty NinjaX(NİNJA KLAVUZU)

Mesaj  NinjaX Paz Mayıs 30, 2010 6:10 pm

arkadaşlar ben sarı krallıktan NinjaX beni tanıyan tanır bilen bilir...
statlar:statlar dex vit ve str olarak verilmelidir
skil sırası önemli diildir ama mutlaka zehirli bulut açılmalıdır yok ben 5p yapamam diyorsanız ozaman kamuyu açmıya bilirsiniz ama skilleri m yaptıktan sora direk g ve p yapın derim

ÖNEMLİ :İTEM EFSUNU
öncelikle silahtn başlıyalım 65 bıcaçıgı tercihimdir niye diye sorarsanız 75 bıcagına göre efsu natma şansımız fazladır yani ortalama beceri derdimiz olmucaktır 75 bıcaçıgında hem efsun hem ortalama beceri tutturuyum derken çok fazla zaman kaybedersiniz ve önemli efsunları getiremezsiniz bence önemli efsunlar 65 bıçagında büyü hızı çeviklik yarı insan ve kritiktir(delicide ola bilir isteye baglı sersemletme şansı)sora itemimizi +5 taşlamamız gerekir taları nasıl +5 basarım derseniz +4 taşları epic amcadan +5 'e basa bilirsizniz vadi sol en alta bulunur kendisi ordan kendinize göre basın derim ama bana kalırsa şura savaşcı ninja basmak en mantıklısı..

zıhr: zıhrta olması gerekenler 30k veya 25k hp büyü hızı ve savunmalardır(çift el kılıç vs.)

kolye : kolyedede zıhr gibi hp ve savunma derim yan efsun olarak krtik veya sersemletme şansı 4dü aynı anda gelirse gzl olur

ayakkabı:kolyeyle aynı

kask:kaskta saldırı hizi ve zehirlenme degisimi + yarı insanlara karsı guclu derim ve buz zindanı 2. katta kasacak olanlar kesinlikle oka karşısavunma %70 getirin 10 atıştan 7si miss geçer ve canınız kolay inmez

kalkan: kalkana sersemletme bagısıklıgı yari insan dex ve beden ataklarını bagısıklık derim ama uraşamam derseniz ilk 3 yeterlidir

küpe :küpe yarı insan haraket hızı ve savunma derim

NOT ÖZEL EFSUNLARI SAVAŞCI NİNJA ŞAMAN YADA ŞURAYA KARŞI KORUMA %10 GETİRİRSENİZ DAHA FAYDALI OLUR

NinjaX

NinjaX(NİNJA KLAVUZU) Empty Geri: NinjaX(NİNJA KLAVUZU)

Mesaj  elektronlar Çarş. Haz. 02, 2010 2:01 pm

özel efsunlar %10 gelmez cnm +10 gelir %5 te savunma gelir

elektronlar

NinjaX(NİNJA KLAVUZU) Empty Geri: NinjaX(NİNJA KLAVUZU)

Mesaj  elektronlar Çarş. Haz. 02, 2010 2:03 pm

ha bide bu saydıklarinizi bilmeyen adam zaten oyunu bilmiyordur yani oyun bilmeyen birinde o efsunlarda iş yapmaz

elektronlar

- Similar topics