Apraxintm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TL'DEN SESLENİŞ!

+11
ßatuhan
gm999
ToMY
kutwan99
sametsural
fatih1707
burakmen72
AsiReis01
ßurasıTexas
mastyce
[TL]CASPER
15 posters

TL'DEN SESLENİŞ! Empty TL'DEN SESLENİŞ!

Mesaj  [TL]CASPER Çarş. Haz. 09, 2010 4:46 pm

Arkadaşlar gerçekten bizleri anlamıyorsunuz.Hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değil!Mesela oyundayım
herkes pm atıyor tüm ekran pm oluyor ben hepsini okuyamam sonuçta.Ve herkes kızıyor bu duruma küfürler ediyor felan.Ne yapayım sadece siz pm atmıyorsunuz ki tüm oyuncular pm atıyor.
Oyunda lag var çözüm bulun diyorsunuz.
Oyunun lag olmasının sebebi aşırı oyuncu olması.Ee bunu demekki biz yapmıyoruz.Size lagı nasıl onleyeceginizi soyluyorum.Kurallara uymayan oyuncuları banlattırın ve aşağıdan daha az konuşun,itemleri yere atmayın...
Bunlar yapılmadan nasıl lag'a çözüm buluruz diyorsanız daha pahalı bir server almamız lazım ki buda çok fazla maliyet demektir.Bunuda geçtim.
Oyunla hiç ilgilenen gm yok diyorsunuz.Yemin ederim ben her gün pc başında bir sürü işle,bir sürü kişiyle,bir sürü yapılacakla uğraşıyorum ama sonuçta benimde bir hızım var ve ben bir robot değilim demi?Sizin gibi sıradan insanlarız.Ve bu oyunu kendimiz para kazanmak için yapmadık! İnanın daha cebimize bu oyundan kazanç hiç girmemiştir.Hepsi masraflarına gidiyor.Bizler sizin için oyuna para harcıyoruz! Ama karşılığında alınan sadece küfür.Bu mudur adalet?Ben edit satarak milyarlar kazanabilirim.Ama satmıyorum çünkü oyunun dengesini bozacağını düşünüyorum.Yani kendi çıkarlarımı bırakıp yine oyuncuları düşünüyorum. Lütfen biraz daha anlayışlı olalım! Kaç tane elimiz var yani.Lag var kabul etmek gerekiyor ama lagı bitirecek olan sizlersiniz.El ele daha güçlü daha mutlu bir server için çaba harcamalıyız.Ben ne zaman size kötü davrandım.Her zaman iyi ilişkiler içinde olmak istedim.Ama alınan sonuçlar hiçte iyi değil.Oyunumuzda çok oyuncu var.Ve çok iş var.Siz yardım ederseniz bize her şeyin üstesinden gelebiliriz.Bunları tüm samimiyetimle yazdım.Sizde içten bir şekilde okumuşsunuzdur ve yararı olmuştur inş.Lütfen anlayın bizi.Sonuçta siz olmadan bu oyunda olmaz.
Saygı ve sevgilerimle...

[TL]CASPER
Sizin takım lideriniz...

En son [TL]CASPER tarafından Çarş. Haz. 09, 2010 8:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
[TL]CASPER
[TL]CASPER
Takım Lideri
Takım Lideri

TL'DEN SESLENİŞ! Empty Geri: TL'DEN SESLENİŞ!

Mesaj  mastyce Çarş. Haz. 09, 2010 4:57 pm

Size Küfredenler ve Lag Varrr Die Bagranları %90'ı Coluk cocuk.
Siz Kafanıza takmayın .
Smile

mastyce

Mesaj  mastyce Çarş. Haz. 09, 2010 4:59 pm

Biz Neden Lag oldugunu Biliorz. Oyunun VPS'sini Azaltmıs olabilirsiniz Buna Kızmıorz Cünkü Ödeyecen Kadar İş Yapmıyoolabilirsiniz Problem deil Smile

mastyce

Mesaj  ßurasıTexas Çarş. Haz. 09, 2010 5:55 pm

DOĞRU SÖYLÜYOR ÇÜNKÜ OYUNA BAĞLANIRKEN BİLE LAG KENDİNİ GOSTERİO ZOR BAĞLANIO OYUNDAN ATTIĞI ZAMAN ÇOK ZOR BAĞLANIYOR DOĞRU DEĞİLMİ!!!
ßurasıTexas
ßurasıTexas

Mesaj  AsiReis01 Çarş. Haz. 09, 2010 8:55 pm

Boşver sen onları...Ben oyunun cok iyi oldugunu düşünüyorum ve bir çok kişide benimle aynı fikirdedir ...

Saygılarımla Sv Mehmet Türkoğlu
AsiReis01
AsiReis01

Mesaj  burakmen72 Çarş. Haz. 09, 2010 9:38 pm

TL BİZE DEDİNİZKİ VE SİTEDEDE YAZIYORDU Kİ SADECE PAZAR GÜNLERİ ÜYELİK AÇIK OLACAK PEKİ NEDEN PAZAR GÜNÜNDEN SONRA ÜYELİK ALIMLARI KAPANMADI ÜYELİK ALIMLARI KAPANMADIĞI İÇİN ÇOK OYUNCU VAR VE TABİKİ LAG VAR TL BUNUDA Bİ GÖZDEN GEÇİR LÜTFEN Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

burakmen72

Mesaj  fatih1707 Çarş. Haz. 09, 2010 9:38 pm

Evt Sonuna Kadar Seninleyiz Sana Yemin Ediyorum O Küfür Edenlerin Hepsi En Fazla 14 Yaşındaki Bebeler Kafana Bile Takma

fatih1707

Mesaj  burakmen72 Çarş. Haz. 09, 2010 9:39 pm

TL BİZE DEDİNİZKİ VE SİTEDEDE YAZIYORDU Kİ SADECE PAZAR GÜNLERİ ÜYELİK AÇIK OLACAK PEKİ NEDEN PAZAR GÜNÜNDEN SONRA ÜYELİK ALIMLARI KAPANMADI ÜYELİK ALIMLARI KAPANMADIĞI İÇİN ÇOK OYUNCU VAR VE TABİKİ LAG VAR TL BUNUDA Bİ GÖZDEN GEÇİR LÜTFEN

burakmen72

TL'DEN SESLENİŞ! Empty [TL]Casper

Mesaj  sametsural Çarş. Haz. 09, 2010 9:39 pm

Tl Casper

En son sametsural tarafından Cuma Haz. 11, 2010 2:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sametsural

Mesaj  kutwan99 Çarş. Haz. 09, 2010 9:44 pm

Olumune arkandaız TL ve Dier Adminler Lagın Srunu İntrnet Kfeler Oyundkilrin %60ı İntrnetten Grip Lag Ypıyolar Tbi Bu Bnim Fkrim Bnde Az Oynmadım İntrnette ama Artk Evmde Oynyorum

kutwan99

Mesaj  burakmen72 Çarş. Haz. 09, 2010 9:47 pm

BİZ SİZİN SERVERİNİZE KÖTÜ DEMEDİK AKSİNE SWNİZ ÇOK GÜZEL HATTA SÜPER AMA ŞU LAG SORUNUNU DAHA FAZLA CH YAPARAKKURTARABİLİRİZ VS TABİKİDE ÜYELİK ALIMLARINI 1 GÜN YAPARAK LÜTFEN GÖZDEN GEÇİR Exclamation

burakmen72

Mesaj  burakmen72 Çarş. Haz. 09, 2010 9:54 pm

TL LÜTFEN BU SORUMA CEVAP VER BİZ ŞİMDİ OYUNA BAĞLANAMIORZ BİZ BAĞLANAMAZKEN OYUN AÇIK OLUOMU YANİ OYUN AÇIK OLDUĞU HALDE BAZI OYUNCULAR OYUNDA OLUP OYNADIĞI HALDEMİ BAĞLANAMIORZ

burakmen72

TL'DEN SESLENİŞ! Empty !!!

Mesaj  ToMY Çarş. Haz. 09, 2010 10:08 pm

eweT CASPER haKLısıN Lag soruNu hakkınDa verdiğin açıKLmaya Tamamen

katıLıyorum FakaT Bug Sorunu vaR buna Ne diyeceKsin?? Crying or Very sad Açtığım tüm KarakterLerim

Bug da KaLdı..!! Shocked

.
ToMY
ToMY

Mesaj  gm999 Perş. Haz. 10, 2010 8:15 am

Dünyada Nasil İnsanlar Var Mad Mad TL Olay Yardimcisini Koymayinca Ana Avrat Düz Gidiyorlar Ama TL Olay Yardimcisini Koyunca Saol Gm Süpersin vb şeyler diyorlar hemen olay yardimcisinda lwl aliyorlar kendi emekleri ile lwl almiyorlar bu oyundakilerin %25 i belescidir Ama TL CASPERİN hakkını vermek lazım hep bizi düşünüyor ...... Wink
gm999
gm999

Mesaj  ßatuhan Perş. Haz. 10, 2010 3:12 pm

[TL] Destek sistemi yap sorunlarımızı ona yazalım sırasıyla oku cevap ver bizde senin ekranının pm le doldurmayalım... Very Happy

Bu arada süper başlık 1 MAYIS AYAKLANMASI GİBİ ;

....:::: TL DEN SESLENİŞ :::....

İyi forumlar Very Happy
ßatuhan
ßatuhan

http://www.nbateams.tr.gg

Mesaj  kutwan99 Perş. Haz. 10, 2010 3:14 pm

TL KARDEŞİM Smile BNM 3 TANE ÇAR BUGTA SEN RESET ATTIKTAN SONRADA AÇILMADI BUNN HAKKINDA Bİ BİLGİ VEREBİLRMSN BANA ACABA ???????? Question confused

kutwan99

Mesaj  lordfurkan Perş. Haz. 10, 2010 3:49 pm

Gm 3Tane Çarımda Bugda kaldı Peki Bunun sebebi Nedir.O carlarin hepsini Düzdüm Çarların itemleri cok guzeldi ama 2.gunden hepsi buga yakalandi Yardm edermisn Question

lordfurkan

Mesaj  thekerem Perş. Haz. 10, 2010 10:41 pm

GERCEKTEN HAKLI AMAAAA KAC ELİ VAR BİZ PARA VERMİYOZ ONLAR VERİOOOOO YANİİİİİİ :d

thekerem

TL'DEN SESLENİŞ! Empty @@

Mesaj  67hasan67 C.tesi Haz. 12, 2010 2:21 am

TL korkma bn sana yardımda bulunca eziq diyenlerin bile ss sini çekcem foruma koycam ama snnde ban atman lazım mesela ip ban bidaha oyune kayıt olur nde oyuna girebilir tek isdediğimiz geçici süreşiğine bugu kurtar yeter sana tek bişi diyorum olay yardımcısını kaldır!! çok lag yapıoyor itemelri hereks yere attığından!!!

67hasan67

TL'DEN SESLENİŞ! Empty mademki oyuncu sayisindan

Mesaj  efe912 C.tesi Haz. 19, 2010 5:35 pm

OYUNCU SAYİSİNDAN LAG BUG OLUOSA OZMN YETERLİ GORDÜNÜZ BİR OYUNCU SAYİSİ BULUN KAFANİZDA VE O SAYİDAN SONRA KAPATİN ÜYELİGİ SİZDE RAHATLAYİN BİZDE RAHATRLAYALİM OYUN GÜZEL İKEN GİDEREK BOZULUO SAYİDAN ÖTÜRÜ ACMAYİN SU ÜYELİGİ YETERLİ SAYİYA ULASİNCA.....

BU OYUN PASİFİKMT2 NE ZMN ACİLİCAK 2 GÜN SONRA DİONUZ AMA 2 GÜNÜ GECTİK BİR TARİH VERİN BİZE...

efe912

- Similar topics