Apraxintm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[GM] [TL] [GA] HEPİNİZE SÖYLÜYORUM BAKIN@@@@@@@@@

+5
ToMY
justenca
asd
yunus1501
xüyex
9 posters

[GM] [TL] [GA] HEPİNİZE SÖYLÜYORUM BAKIN@@@@@@@@@ Empty [GM] [TL] [GA] HEPİNİZE SÖYLÜYORUM BAKIN@@@@@@@@@

Mesaj  xüyex Perş. Haz. 03, 2010 8:53 pm

yha bıktım olmsikecem böle işi bu ne yha karekter geliyo tam oyuna girecek atıyo bıktım olm yeter oynamam daha iyi tmm guzel server ama çok lag var amq bide kar yağıyo sikecem karı serverida yetr lan @@@@@@@@@@@@@@@@@ Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
xüyex
xüyex

[GM] [TL] [GA] HEPİNİZE SÖYLÜYORUM BAKIN@@@@@@@@@ Empty Geri: [GM] [TL] [GA] HEPİNİZE SÖYLÜYORUM BAKIN@@@@@@@@@

Mesaj  yunus1501 Perş. Haz. 03, 2010 8:56 pm

Eet.. kardeşim sonuna kadar katılıyorum tmm güzel müzel tmm'da 0 lag olsa bide ne kadar iyi olur suraya bak giriyorum karakter geliyo entr basıyorum kalıyo giriyo atıyo bune yha yeter !!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

yunus1501

[GM] [TL] [GA] HEPİNİZE SÖYLÜYORUM BAKIN@@@@@@@@@ Empty Geri: [GM] [TL] [GA] HEPİNİZE SÖYLÜYORUM BAKIN@@@@@@@@@

Mesaj  asd Perş. Haz. 03, 2010 9:12 pm

evet katılıyorum mal mal ıs yapıolar
asd
asd

http://www.fankulubu.yetkinforum.net

[GM] [TL] [GA] HEPİNİZE SÖYLÜYORUM BAKIN@@@@@@@@@ Empty ss

Mesaj  justenca Perş. Haz. 03, 2010 9:20 pm

becne bütün karekterli silip yeni acıp oyuncu sayısını kısıtlı yapıp üyelikler kıstılı yapıp küfür edenleri banlayıp cıkanları yerine üyelik acılması cok mantkılı olur hem yeni üye gelir hemde lag olmaz benim fikrim beyler
justenca
justenca

Mesaj  ToMY Perş. Haz. 03, 2010 9:45 pm

Bu nee yaa :S Azcık sabır Bağlanacan dedi Yaklaşık 20 dk bekledim en sonunDa giRdi tam seviNicekkken tekrar aTTı :S:S Adam seviniyor tam giricek eli havada kalıo takılıo direKt giriş sayFasına aTıo Tekrar ..!!

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

«YETER»«YETER»«YETER»«YETER»«YETER»«YETER»«YETER»«YETER»«YETER»«YETER»«YETER»«YETER»«YETER»«YETER»«YETER»«YETER»«YETER»«YETER»«YETER»«YETER»
ToMY
ToMY

Mesaj  zorbaborba Cuma Haz. 04, 2010 8:38 am

KARAKTERE GİRİOM GERİ ATIO BÖYLE İSMİ OLURMUS YHA YÜKLENEN SAAYFAY GELSE BİLE ORDA OYUNA GİRİO BENİM CARI GÖSTERMİO SLOTLARI FALAN TÖBE TÖBE MMOMT2 DAHA GZL

zorbaborba

Mesaj  starlord Cuma Haz. 04, 2010 8:41 am

Arkadaşlar bu lag sorununu inslh çözerler ama birde karakterleri silip baştan olursa oyunu asla oynamam o kadar emegim geçti

starlord

[GM] [TL] [GA] HEPİNİZE SÖYLÜYORUM BAKIN@@@@@@@@@ Empty yeter ulan

Mesaj  marvel06 Cuma Haz. 04, 2010 9:17 am

yeter lan sabahdan beri giremiom artık m2-tr ye başlicam lan orda 0 lag 0 bug bu ne ya yeter Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

marvel06

http://www.1996-erkan.tr.gg

Mesaj  xüyex Cuma Haz. 04, 2010 9:21 am

marvel06 demiş ki:yeter lan sabahdan beri giremiom artık m2-tr ye başlicam lan orda 0 lag 0 bug bu ne ya yeter Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

KARDEŞİM AMA ORDADA AZ LAG VAR OYUNA GEÇ GİRİYO BİDE YT2G YE BAŞLAYIN

SİTESİ WWW.YT2G.NET ORDAN İNDİRİN METİN2NİN İÇİNE ATIN
xüyex
xüyex

Mesaj  bugra123 Cuma Haz. 04, 2010 9:34 am

arkadaşlar yeni bi pvp bulalım bulan lar bizede sölesinnnnnnnn
bugra123
bugra123

- Similar topics