Apraxintm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SabRedicekSiniz ArKadaşLar...MrKreoPsss...

2 posters

SabRedicekSiniz ArKadaşLar...MrKreoPsss... Empty SabRedicekSiniz ArKadaşLar...MrKreoPsss...

Mesaj  MrKreoPsss Paz Mayıs 30, 2010 2:38 pm

Bu Oyunu Çok Sewdiniz BiLiyorum Ama GM Lerede Hak Tanıyın RekLam Flood YapMayın Tamı Tamına En Fazla 40 50 Bin ÇarLa İlGiLeniyor SİzCe Bu KoLay Bişemi 6 Gm BuKadar ÇarLa İlgiLeniyor...BuKadar YükLenmeye Hiç Lüzüm Yok YaPım AşamasınDadır Oyunda Da Diyor yeni Yeni ŞeyLer GeLicek...SabRedin ArKadaşLar Bir Serveri Yönetmek KoLay DeyiL Çünkü BnDe Yönetiyodum...Oyuzden BuKadar Çok Şeyi Biliyorum...omer98_fener@windowslive.com Msnesini EkLeyin 1 LvL Çar Wereyim Çarınız YokSa OnLa BaşLayın...BuKadar YükLenMeyin GM Lere MrKreoPsss SayGıLarLa Bni DestekLerseniz Sevinirim...
MrKreoPsss
MrKreoPsss

SabRedicekSiniz ArKadaşLar...MrKreoPsss... Empty Geri: SabRedicekSiniz ArKadaşLar...MrKreoPsss...

Mesaj  metallica Paz Mayıs 30, 2010 2:53 pm

olum senin gibi 98'lilerle uraşamyız biz burda olay çıkartmaya çalışıoz Smile
metallica
metallica

SabRedicekSiniz ArKadaşLar...MrKreoPsss... Empty SabRedicekSiniz ArKadaşLar...MrKreoPsss...

Mesaj  MrKreoPsss Paz Mayıs 30, 2010 2:57 pm

Nerden Çıkdı 98 Birader??? Yaşım Bnim 19 Askere gidicem 7 AY sONRA Nediyon Sn ??
MrKreoPsss
MrKreoPsss

Mesaj  MrKreoPsss Paz Mayıs 30, 2010 3:01 pm

Olay Çıkartmanın lüzümü Yoq Üste Kırmızı Çarpı War Yük oLmadan Çık Kardeş...GM Leri Savunuyorum Burda...
MrKreoPsss
MrKreoPsss

- Similar topics